Temos Žymėti visasAtžymėti visus

ministras.jpg

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Rodyti nuo iki
Archyvas »
tomas_razmus-6767.jpg

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius rugpjūčio 21 dieną Vilniuje susitiko su Moldovos Veiksmo ir solidarumo partijos vadove Maia Sandu, su kuria aptarė Moldovos vidaus ir užsienio politikos prioritetus, pasikeitė nuomonėmis dėl regiono politinės ir saugumo situacijos.

Dvišaliai santykiai »
tomas_razmus-6612.jpg

2017 metų rugpjūčio 21 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su kadenciją baigiančia Vokietijos ambasadore Lietuvoje Jutta Schmitz. Ministras padėkojo ambasadorei už svarų indėlį plėtojant ir stiprinant Lietuvos ir Vokietijos santykius.

Dvišaliai santykiai »
20170818_Plepyte.jpg

Lietuvos nuolatinė atstovė prie Jungtinių Tautų ambasadorė Audra Plepytė rugpjūčio 18 dieną įteikė skiriamuosius raštus Jungtinių Tautų generaliniam sekretoriui  António Guterresui.

Atstovybių naujienos »

Rugpjūčio 22 dieną į Lietuvą atvyksiantis Egipto Arabų Respublikos Užsienio reikalų ministras Samehas Shoukry susitiks su Lietuvos Respublikos Ministru Pirmininku Sauliumi Skverneliu ir užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi. Vizito metu ketinama aptarti intensyvesnio dvišalio bendradarbiavimo galimybes ekonomikos, turizmo srityse, teisinės bazės stiprinimo klausimus,  pasikeisti nuomonėmis dėl bendros politinės ir saugumo situacijos Artimųjų Rytų regione. Tai pirmasis Egipto Užsienio reikalų ministro vizitas, svarbus tolesniam Lietuvos ir Egipto dvišalių santykių stiprinimui.

Dvišaliai santykiai »
_DSC1008.JPG

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius rugpjūčio 19 dieną pasveikino Afganistano Islamo Respublikos užsienio reikalų ministrą Salahuddin Rabbani su šios šalies nepriklausomybės diena.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius laiške pareiškė užuojautą Ispanijos Karalystės užsienio reikalų ir bendradarbiavimo ministrui Alfonso Marijai Dastisui dėl Barselonoje ir Kambrilyje  rugpjūčio 17 ir 18 dienomis įvykdytų ir nekaltų žmonių gyvybių bei sužalojimų pareikalavusių brutalių išpuolių.

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Indijos Respublikos išorinių reikalų ministrę Sushmą Swaraj ir Korėjos Respublikos užsienio reikalų ministrę Kang Kyung-Wha su šių šalių nacionalinėmis šventėmis.

Dvišaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »
IMG_1446.JPG

Lietuvos Respublikos ambasadorė Pietų Afrikos Respublikoje ir Angolos Respublikai Sigutė Jakštonytė rugpjūčio 11 dieną Vindhuke, Namibijos sostinėje, įteikė skiriamuosius raštus Namibijos Prezidentui Hage Geingob.

Dvišaliai santykiai »
IMG_4526b.jpg

Rugpjūčio 10 dieną Sankt Peterburgo Švč. Jėzaus Širdies bažnyčioje atidengta ir pašventinta lenta palaimintajam arkivyskupui Teofiliui Matulioniui atminti.

Atstovybių naujienos »
_MG_7264.JPG

Užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius rugpjūčio 10 dieną susitiko su kadenciją baigiančiu Tadžikistano ambasadoriumi Lietuvai Kozidavlatu Koimdodovu, reziduojančiu Minske. Susitikime aptartas politinis ir ekonominis bendradarbiavimas, dvišalių santykių perspektyvos, bendradarbiavimas tarptautinėse organizacijose.

Dvišaliai santykiai »
ecuad.png

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius rugpjūčio 10 dieną pasveikino Ekvadoro užsienio reikalų ministrę María Fernanda Espinosa Garcés Nepriklausomybės dienos proga.

Dvišaliai santykiai »
_MG_7129.png

Rugpjūčio 9 dieną užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius susitiko su Ganos Respublikos užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministerijos delegacija.

Dvišaliai santykiai »
_MG_7248.JPG

Užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius rugpjūčio 9 dieną susitiko su Lietuvoje besilankančiu Italijos kariuomenės vadu Claudio Graziano. Viceministras padėkojo už Italijos indėlį stiprinant Baltijos šalių saugumą ir pabrėžė Lietuvos pasiryžimą toliau aktyviai prisidėti prie tarptautinių pastangų kovojant su terorizmu, nelegalia migracija ir atremiant kitas grėsmes Europos saugumui.

NATO ir tarptautinis saugumas »
_DSC1432.JPG

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Singapūro užsienio reikalų ministrą Vivianą Balakrishnaną su šios šalies nacionaline švente.

Dvišaliai santykiai »
ambasadorius duona.jpg

Rugpjūčio 4-7 dienomis Lietuvos Respublikos ambasadorius Ukrainoje Marius Janukonis lankėsi Ivano-Frankivsko srityje, kur susitiko su Ivano-Frankivsko meru Ruslanu Martsinkivu, srities administracijos vadovu Olehu Hončaruku, vietos bendruomenėmis, ambasados finansuojamų vystomojo bendradarbiavimo projektų vykdytojais ir dalyviais.

Atstovybių naujienos »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata