Darbo laikas

Sukurta 2014.04.18 / Atnaujinta 2020.05.14 09:07

Lankytojų aptarnavimo laikas LR generaliniame konsulate Niujorke:

LR generalinis konsulatas Niujorke, atsižvelgdamas į kovo 11 d.  PSO paskelbtą pandemiją dėl koronaviruso COVID-19 ir nepaprastąją padėtį JAV, teikia tik skubią konsulinę pagalbą iki atskiro pranešimo.

Konsulinio priėmimo laikas:

Konsulato darbuotojai pasiekiami darbo dienomis ( I - V 9.00 - 18.00 JAV rytų pakrantės laiku) telefonu +1 (212) 354-7840WhatsApp +1 646 209 8928 ir el. paštu [email protected] 

Penktadieniais, nedarbo, Lietuvos Respublikos valstybinių švenčių dienomis, ir JAV nepriklausomybės dieną (liepos 4 d.) lankytojai nepriimami.

Prašome susisiekti el. paštu [email protected] arba telefonu +1 212 354 7840 ir pateikti vardą, pavardę, ir planuojamą apsilankymo datą,  jei kartu su konsulinių paslaugų pageidaujančiais asmenimis,  dar atvyks ir kiti, juos lydintys asmenys.

Nelaimingų atsitikimų ar kitais neatidėliotinais, konsulinės pagalbos reikalaujančiais, atvejais skambinti į Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministeriją telefonu +370 5 2362444 arba kreiptis elektroniniu paštu [email protected]

SVARBU:

Konsulinė apygarda: Delaveras, Džordžija, Florida, Konektikutas, Masačusetsas, Meinas, Naujasis Džersis, Naujasis Hampšyras, Niujorkas, Pensilvanija, Rod Ailandas ir Vermontas.

Kentukio,  Merilando, Pietų Karolinos,  Šiaurės Karolinos, Tenesio, Virdžinijos, Vakarų Virdžinijos valstijų ir Vašingtono miesto gyventojai dėl konsulinių paslaugų turėtų kreiptis į Lietuvos Respublikos ambasadą Vašingtone. Kalifornijos, Oregono, Vašingtono valstijos, Arizonos, Jutos, Nevados, Aliaskos, Havajų gyventojai dėl konsulinių paslaugų turėtų kreiptis į Lietuvos Respublikos generalinį konsulatą Los Andžele. Kitų valstijų gyventojai turėtų kreiptis į Lietuvos Respublikos generalinį konsulatą Čikagoje.

DĖMESIO:

Po darbo valandų, taip pat švenčių ir poilsio dienomis, nelaimingų atsitikimų ar kitais neatidėliotinais atvejais skambinti į Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministeriją telefonu +370 5 236 2444.

Nacionalinės šventės

Sausio 1 d. Naujieji metai
Vasario 16 d. Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Kovo 11 d. Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena
Pirmasis sekmadienis ir pirmadienis po pirmos pilnaties po pavasario lygiadienio Velykos
Gegužės 1 d. Tarptautinė darbo diena
Birželio 24 d. Rasos (Joninių) diena
Liepos 6 d. Valstybės (Karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena
Rugpjūčio 15 d. Žolinė (Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų diena)
Lapkričio 1 d. Visų Šventųjų diena
Gruodžio 24 d. Kūčios
Gruodžio 25-26 d. Kalėdos

Naujienlaiškio prenumerata