Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

DĖMESIO! Lietuvoje nuo 2020 kovo 16 d. 00 val. iki balandžio 13 d. 24 val. yra įvestas karantinas.

Sukurta 2020.04.02 / Atnaujinta 2020.04.02 21:31
  DĖMESIO! Lietuvoje nuo 2020 kovo 16 d. 00 val. iki balandžio 13 d. 24 val. yra įvestas karantinas.

  Nuo 2020 m. balandžio 4 d. 00:00 val.  draudžiama į  Lietuvos Respubliką keleiviniais laivais (keltais) gabenti keleivius ir jų lengvuosius asmeninės paskirties automobilius,  išskyrus kelto maršrutą Kylis-Klaipėda-Kylis arba turint Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro ar jo įgalioto asmens leidimą.

  Jeigu Lietuvos Respublikos  piliečiai iki 2020 m. balandžio 1d. yra nusipirkę bilietus, tai jiems bus galima grįžti balandžio 4 ir 5 dienomis į Lietuvą per Minską, arba keltu iš Švedijos balandžio 4, 6, 8, 10 dienomis. 

  Nuo 2020 m. balandžio 4 d. 00:00 val.  skrydžiai keleiviams vežti į ir iš Lietuvos Respublikos  tarptautinių oro uostų vykdomi tik gavus Lietuvos transporto saugos administracijos išduotą atskirą leidimą oro susisiekimui vykdyti pagal Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro pavedimą, atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministro teikimą.“

  Leidimai išimties tvarka galėtų būti suteikiami reisams ir skrydžiams, pavieniai asmenys dėl leidimo kreiptis negali.

  Specialių užsakomųjų Vyriausybės skrydžių daugiau organizuoti neplanuojama. Pavieniais atvejais Lietuvos piliečiai gali būti repatrijuojami iš užsienio valstybių, jei ES šalys organizuotų bendrą ES šalių narių piliečių repatrijavimą.

  Nepasinaudojusiems ar negalėjusiems pasinaudoti organizuotomis grįžimo galimybėmis šiuo metu užsienyje esantiems Lietuvos piliečiams primygtinai rekomenduojame likti buvimo šalyje iki karantino pabaigos, sekti vietos institucijų informaciją ir laikytis jų nurodymų.

  Naujienlaiškio prenumerata