Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Informacija pandemijos metu keliaujantiems ar grįžtantiems į Lietuvą

Sukurta 2020.03.25 / Atnaujinta 2020.03.25 21:57
Primename, kad vienoje vietoje galite rasti visą naujausią informaciją grįžtantiems ir keliaujantiems pandemijos metu: spausti čia.
Čia galite rasti informaciją ir apie privalomą grįžtančiųjų izoliavimą savivaldybių patalpose. Izoliuotis turės visi – net ir neturintys simptomų.
Vykimas iki izoliavimo patalpų vyksta tik savivaldybės organizuotu transportu. Transportą ir pirminį apgyvendinimą organizuoja ta savivaldybė, į kurią atvyksta piliečiai (ne ta, kurioje jie Lietuvoje gyvena) – t.y, jei Jūs atvykstate į Vilnių/Kauną/Klaipėdą, atitinkamai Vilniaus/Kauno/Klaipėdos savivaldybės transportu asmenys vežami į šių savivaldybių paskirtas izoliavimo patalpas. Vėliau bus organizuojamas pervežimas į asmenų gyvenamosios vietos savivaldybes.
Izoliuotiems asmenims savivaldybės administracija organizuoja maitinimą, kitas būtinąsias asmens higienos paslaugas, užtikrina individualius asmens poreikius pagal sveikatos būklę, patalpų priežiūrą vykdo pagal apgyvendinimo paslaugoms taikomus visuomenės sveikatos saugos reikalavimus. Izoliavimas asmenims yra privalomas (be išimčių), o piliečiams už tai nereikės mokėti.
Informacija apie šį bei visus kitus grįžimo į Lietuvą aspektus pateikiama Užsienio reikalų ministerijos svetainėje:

Naujienlaiškio prenumerata