Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Rodyti nuo iki
Archyvas »
Geguzes 6.jpg

Kviečiame Lietuvos Respublikos piliečius, gyvenančius JAV Delavero, Džordžijos, Floridos, Konektikuto, Masačusetso, Meino, Naujajio Džersio, Naujajo Hampšyro, Niujorko, Pensilvanijos, Rod Ailando ir Vermonto valstijose registruotis ir dalyvauti gegužės mėnesį vyksiančiuose rinkimuose ir referendumuose.

Konsulinės naujienos » Lietuviai JAV » Istorinė, kultūros diplomatija »
FB_Cover_Klaustukas.jpg

Apie gegužę vyksiantį referendumą dėl pilietybės išsaugojimo žino 80 proc. šalies gyventojų. Tai parodė atlikta gyventojų nuomonės apklausa. Neabejojama ir referendumo reikšme – suprasdami jo svarbą, dalyvauti referendume apsisprendę du trečdaliai (65 proc.) apklaustųjų.

Užsienio politika ir diplomatija » Konsulinės naujienos » Lietuviai JAV » Istorinė, kultūros diplomatija »
ronaldas_buozis_ruta_konsulate-800x600.jpg

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga Niujorke įvyko dokumentinio filmo „Rūta“ premjera bei susitikimas su olimpine čempione Rūta Meilutyte ir vienu iš juostos režisieriumi Ronaldu Buožiu.

Lietuviai JAV » Istorinė, kultūros diplomatija »
01_niujorkas_mettis_alekna.jpg

Styginių kvarteto „Mettis“ ir G. Aleknos koncertas Niujorke tapo vienu paskutinių Lietuvos šimtmečiui skirtų akordų.
 

Lietuviai JAV » Istorinė, kultūros diplomatija »
01_Kapines1.jpg

Artėjant Visų Šventųjų ir Vėlinių dienoms, Lietuvos generalinio konsulato Niujorke darbuotojai aplankė iškilios tarpukario Lietuvos diplomatės Magdalenos Avietėnaitės (1892-1984), Lietuvos visuomenės ir politinės veikėjos Jadvygos Tūbelienės (1891-1988) kapus Putnamo (JAV, Konektikuto valstija) vienuolyno Dangaus vartų kapinėse.

Lietuviai JAV » Istorinė, kultūros diplomatija »
01_ee-20181018-0749_43600173570_o.jpg

Spalio 21 d., sekmadienį, „Scandinavia House“ Niujorke sėkmingai baigėsi 4 dienas vykęs pirmasis Baltijos šalių kino festivalis, kurio metu buvo parodyta 18 klasikos ir naujausių Lietuvos, Latvijos ir Estijos trumpametražinių ir ilgametražinių vaidybinių, dokumentinių ir animacinių filmų.

Lietuviai JAV » Istorinė, kultūros diplomatija »
IMG_4010.JPG

Spalio 18 d. prasideda pirmasis Niujorko Baltijos šalių kino festivalis. Keturias dienas truksiančioje kino šventėje bus parodyta aštuoniolika Lietuvos, Latvijos ir Estijos filmų. Iš šių – net 7-ios JAV ir 9-ios Niujorko premjeros.

Lietuviai JAV » Istorinė, kultūros diplomatija »
01_susitikimas1.jpg

Š. m. rugsėjo 26 d. Lietuvos užsienio reikalų ministras JT Generalinės Asamblėjos metu prisijungė prie globalios kampanijos siekiančios kovoti su antisemitizmu („Global Campaign to stop antisemitism“) ir paragino visas valstybes kovoti su antisemitizmu, kad Holokausto siaubas niekada daugiau nebūtų patirtas.

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata