Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Pranešame, kad nuo 2020 m. birželio 22 d. Lietuvos Respublikos generaliniame konsulate Niujorke atnaujinamas konsulinių paslaugų teikimas

Sukurta 2020.06.18 / Atnaujinta 2020.07.17 08:29
  Pranešame, kad nuo 2020 m. birželio 22 d. Lietuvos Respublikos generaliniame konsulate Niujorke atnaujinamas konsulinių paslaugų teikimas
  Pranešame, kad nuo 2020 m. birželio 22 d. Lietuvos Respublikos generaliniame konsulate Niujorke atnaujinamas konsulinių palsaugų teikimas
  Jeigu Jūs gyvenate Generalinio konsulato Niujorke konsulinėje apygardoje (Delaveras, Džordžija, Florida, Konektikutas, Masačusetsas, Meinas, Naujasis Džersis, Naujasis Hampšyras, Niujorkas, Pensilvanija, Rod Ailandas ir Vermontas), dėl Lietuvos Respublikos paso arba asmens tapatybės kortelės keitimo prašome registruotis per KONSREG registracijos sistemą adresu (https://konsreg.urm.lt/visit/register/us3/us3_passport). 
  Informaciją apie paso arba asmens tapatybės kortelės keitimui reikalingus dokumentus galite rasti čia
  Dėl priėmimo visais kitais konsuliniais klausimais (notariniai veiksmai, pilietybės klausimais, pažymos Sodrai ir kt.) maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu: [email protected], kad galėtume sutarti iš anksto dėl Jūsų vizito laiko bei reikalingos informacijos, siekiant atlikti šią funkciją.
   
  SVARBU: Pandemijos metu konsulinės paslaugos bus teikiamos taip, kad būtų kuo mažesnis kontaktas tarp Jūsų ir konsulinio pareigūno, užtikrinama, kad nebūtų susibūrimo ir kad kuo mažiau laiko praleistumėte konsulinėje įstaigoje. Atsižvelgiant į naujus saugos ir sveikatos reikalavimus:
  • Atvykti į Generalinį konsulatą Niujorke galima tik tiksliai iš anksto paskirtu laiku (nevėluoti ir neatvykti anksčiau paskirto laiko), po vieną (išskyrus tėvus (įtėvius, globėjus), kurie lydi mažamečius vaikus), bus prašoma dezinfekuoti rankasdėvėti apsauginę kaukę;
  • Biometrinė (pirštų atspaudų nuskaitymo) įranga po kiekvieno apsilankymo bus dezinfekuota;
  • atvykusieji su akivaizdžiais susirgimo požymiais ir/ar nedėvintys veido apsaugos negalės būti įleisti ir aptarnaujami. Jeigu turite bet kokių ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų, ūmių žarnyno infekcijų ir kitų užkrečiamųjų ligų požymių, informuokite Generalinį konsulatą Niujorke ir su Jumis bus suderintas naujas atvykimo laikas.
  • Įėjimas į pastatą lankytojams - iš 37 - osios gatvės ir 5 -osios aveniu. Maloniai prašome su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
  Jeigu skubiai reikia konsulinės pagalbos, nepavykus susisiekti su Generaliniu konsulatu Niujorke nedarbo metu, prašome skambinti į Užsienio reikalų ministeriją visą parą veikiančiu tel. +370 5 236 2444, Whatsapp +370 6998 3537, el.p. [email protected].
  Iš anksto dėkojame už Jūsų supratimą ir laukiame Jūsų Lietuvos Respublikos generaliniame konsulate Niujorke.

  Naujienlaiškio prenumerata