Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Skrydžiai užsienyje įstrigusiems Lietuvos piliečiams dar bus organizuojami iki kovo 27 d.

Sukurta 2020.03.23 / Atnaujinta 2020.03.23 17:11
  Skrydžiai užsienyje įstrigusiems Lietuvos piliečiams dar bus organizuojami iki kovo 27 d.

  Susisiekimo ministerija informuoja, kad iš užsienio šalių norintys grįžti Lietuvos piliečiai dar iki šeštadienio, kovo 27 d., galės parvykti specialiai organizuojamais užsakomaisiais skrydžiais. Ministerija ragina visus pageidaujančius grįžti skubiai pasinaudoti šia galimybe. Vėliau specialūs skrydžiai nenumatomi.
  Iki šeštadienio organizuojami užsakomieji skrydžiai iš Londono, Paryžiaus, Amsterdamo, Balio, Alikantės, Oslo, Hošimino ir Bankoko. Be to, Turkijos avialinijos vykdys paskutinį skrydį iš Stambulo į Vilnių.
  Numatomi šie skrydžiai:
  Londonas–Vilnius kovo 23, 25 ir 27 d.,
  Paryžius–Vilnius kovo 23 d.,
  Amsterdamas–Vilnius kovo 23 d.,
  Lisabona–Amsterdamas–Vilnius kovo 23 d.,
  Oslas–Dublinas–Vilnius kovo 23 d.,
  Oslas–Dublinas–Kaunas kovo 23 d.,
  Dublinas–Vilnius kovo 23 ir 24 d.,
  Dublinas–Kaunas kovo 23 d.,
  Balis–Vilnius kovo 24 d.,
  Stambulas–Vilnius kovo 24 d.,
  Oslas–Vilnius kovo 24 d.,
  Oslas–Kaunas kovo 25 d.,
  Alikantė–Vilnius kovo 25 d.,
  Hošiminas–Bankokas–Kaunas kovo 27 d.
  Susisiekimo ministerija informuoja, kad po kovo 27 d. specialūs skrydžiai būtų organizuojami nebent išimties tvarka, jei kažkurioje užsienio šalyje liktų daug įstrigusių lietuvių.
  Visi grįžusieji iš užsienio į Lietuvą turės privalomai izoliuotis 14 dienų ir tuo laikotarpiu gyventi atskirai nuo savo šeimos.

  Užsienio reikalų ministerijos informacija apie grįžimo į Lietuvą galimybes: http://www.urm.lt/default/lt/naujienos/aktuali-informacija-apie-skrydzius-ir-kitas-kelioniu-galimybes-i-lietuvakovo-23-d

  Nuolat atnaujinama generalinio konsulato informacija norintiems grįžti ir nusprendusiems pasilikti: https://www.facebook.com/notes/lietuvos-respublikos-generalinis-konsulatas-los-andžele/dažniausiai-užduodami-klausimai-ir-atsakymai-dėl-skrydžių-iš-jav-į-lietuvą/1578966178908000/

  Naujienlaiškio prenumerata