Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS GENERALINIS KONSULATAS NIUJORKE (JUNGTINĖS AMERIKOS VALSTIJOS)

Adresas: 420 Fifth Avenue, 3 Floor, New York, N.Y., 10018, USA

plačiau »

Tel. +1 212 354 7840
Faksas +1 212 354 7911
El. paštas

Užsienio reikalų ministras L. Linkevičius aplankė teroro išpuolių paliestą Naująjį Džersį

Sukurta 2016.09.20 / Atnaujinta 2016.09.20 16:38
    Užsienio reikalų ministras L. Linkevičius aplankė teroro išpuolių paliestą Naująjį Džersį

    Jungtinių Tautų (JT) Generalinės Asamblėjos 71– oje sesijoje Niujorke viešintis L. Linkevičius aplankė Naujojo Džersio ir Elizabeth apylinkėse gyvenančius lietuvius. Būtent šiose vietovėse savaitgalį buvo įvykdyti sprogdinimai, galimi teroro aktai.

    „Esame solidarūs su visais pavojingose JAV apylinkėse gyvenančiais žmonėmis šiomis sunkiomis valandomis. Smerkiame visas terorizmo apraiškas ir remiame tarptautines pastangas kovojant su juo”,– susitikime su bendruomenės nariais kalbėjo Lietuvos diplomatijos vadovas.

    Nors JAV pareigūnai jau sulaikė sprogdinimais Niujorke ir Naująjame Džersyje įtariamą asmenį, įtampa arčiausiai esančiose apylinkėse niekur nedingo. Savaitgalį Manhatene ir Elisabeto mieste įvykę išpuoliai privertė sustiprinti saugumą tiek pačiame Niujorko centre, tiek už jo ribų. Miestas privalo būti itin saugomas ir dėl jau rytoj prasidėsiančios Jungtinių Tautų (JT) Generalinės Asamblėjos sesijos, kur dalyvaus JAV prezidentas Barackas Obama bei kitų šalių lyderiai. Į sesiją atvyksta ir Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė.

    Naujienlaiškio prenumerata