Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

G. Landsbergis prieš Japonijos ministro vizitą: Lietuvą ir Japoniją vienija pagarba demokratijai

Sukurta 2021.07.02 / Atnaujinta 2021.07.02 13:06

Liepos 3 dieną Lietuvoje su darbo vizitu lankysis Japonijos užsienio reikalų ministras Tošimitsu Motegi. Vizito metu Japonijos ministras susitiks su Lietuvos užsienio reikalų ministru Gabrieliumi Landsbergiu. Lietuvos ir Japonijos delegacijos aptars dvišalius santykius, bendradarbiavimą tarptautinėse organizacijose, regionines ir tarptautines aktualijas.

„Džiaugiuosi galėdamas Vilniuje priimti Japonijos užsienio reikalų ministrą Toshimitsu Motegi. Lietuva ir Japonija yra bendramintės šalys, kurias vienija demokratijos vertybės, pagarba tarptautinėms normoms, įstatymo viršenybės, laisvosios rinkos, žmogaus teisių ir laisvių principams, siekiai išsaugoti taiką ir saugumą regione ir pasaulyje. Sieksime, kad mūsų dvišaliai santykiai būtų pakelti į kokybiškai naują - strateginės partnerystės – lygmenį“, - teigė ministras G. Landsbergis.

Vizito metu ministras T. Motegi taip pat susitiks ir su Lietuvos Ministre Pirmininke Ingrida Šimonyte. Japonijos delegacija lankysis Kaune, Japonijos diplomato Čijunės Sugiharos muziejuje.

Šiais metais Lietuva ir Japonija mini diplomatinių santykių atkūrimo trisdešimtmetį, o 2022 metais bus minimas diplomatinių santykių užmezgimo šimtmetis.

Ministrų pasisakymus pasibaigus susitikimui galėsite stebėti adresu https://fb.me/e/QubH3qTs.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
P_20211105_134207_2.jpg

Lapkričio 5 dieną Japonijos Gifu prefektūroje prasidėjo Lietuvos dienos, kurios tęsis iki mėnesio pabaigos. 

Kultūros renginiai » Atstovybių naujienos »