Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

L. Linkevičius susitiks su Šveicarijos parlamento vadove

Sukurta 2020.10.19 / Atnaujinta 2020.10.19 08:39

Spalio 19 dieną ministras Linas Linkevičius Vilniuje susitiks su Šveicarijos Nacionalinės Tarybos pirmininke Isabelle Moret bei Šveicarijos parlamentarų delegacija. Susitikimo metu bus aptarti Europos Sąjungos ir Šveicarijos santykiai, padėtis Baltarusijoje bei kiti aktualūs tarptautinės darbotvarkės klausimai.  

Nacionalinė Taryba - tai Šveicarijos parlamento žemieji rūmai, į kuriuos kas ketveri metai išrenkama 200 parlamentarų.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
02.jpg

Lapkričio 3 dieną Šveicarijos mieste Bazelyje Lietuvos gyvybės mokslų  įmonės prisistatė bendradarbiavimo galimybėmis besidomintiems šio sektoriaus lyderiams Šveicarijoje.  Verslo misija, kurią organizavo Lietuvos Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra drauge su Užsienio reikalų ministerija, Lietuvos ambasada Čekijoje ir Šveicarijos Konfederacijai bei „Verslia Lietuva“, subūrė per 20 Lietuvos įmonių ir tiek pat potencialių Šveicarijos partnerių, tarp jų ir tokius pasaulinius farmacijos gigantus kaip „Roche“ ir „Novartis“.

Atstovybių naujienos »
DSC_0021.jpg

Liepos 8 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis Vilniuje susitiko su Šveicarijos Federalinės Tarybos viceprezidentu ir užsienio reikalų ministru Ignazio Cassis‘u. Susitikimo metu ministrai aptarė dvišalius Lietuvos ir Šveicarijos santykius, situaciją Baltarusijoje, įskaitant nelegalios migracijos klausimą, reformų procesą Ukrainoje bei Europos Sąjungos (ES) – Šveicarijos santykių ateitį.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla » Ministerijos naujienos » Europos Sąjunga »