Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Viceministras A. Pranckevičius dalyvaus ES Bendrųjų reikalų tarybos posėdyje

Sukurta 2021.11.22 / Atnaujinta 2021.11.22 16:31

Lapkričio 23 dieną užsienio reikalų viceministras Arnoldas Pranckevičius dalyvaus Europos Sąjungos Bendrųjų reikalų tarybos (BRT) posėdyje Briuselyje, Belgijoje.

Taryboje bus aptariama gruodžio 16-17 dienomis vyksiančio Europos Vadovų Tarybos (EVT) susitikimo darbotvarkė, kurioje įtraukti atsako į COVID-19 pandemiją, pasirengimo būsimoms krizėms, saugumo ir gynybos, išorinių santykių bei kylančių energijos kainų klausimai. EVT taip pat planuojama ES valstybių ir vyriausybių vadovų diskusija dėl tolesnių veiksmų, atsižvelgiant į situaciją prie rytinės ES sienos.

BRT posėdžio metu taip pat bus aptariami ES ir Jungtinės Karalystės santykiai, plėtros ir stabilizavimo bei asociacijos procesas. BRT planuoja patvirtinti Tarybos išvadas dėl parengties būsimoms krizėms, reagavimo į jas pajėgumų ir atsparumo joms stiprinimo. Europos Komisija (EK) pristatys savo darbo programą, skirtą 2022 metams. Taryboje taip pat bus tęsiamas kasmetinis teisinės valstybės dialogas – ministrai diskutuos dėl penkioms ES valstybėms narėms (Kroatijai, Italijai, Kiprui, Latvijai bei Lietuvai) skirtų EK parengtos 2021 metų Teisinės valstybės ataskaitos skyrių.

Susijusios naujienos Visos naujienos »

Spalio 19 dieną užsienio reikalų viceministras Arnoldas Pranckevičius dalyvaus Europos Sąjungos (ES) Bendrųjų reikalų tarybos (BRT) posėdyje Liuksemburge, Liuksemburgo Hercogystėje.

Europos Sąjunga »
1.jpg

Gegužės 17 dieną užsienio reikalų viceministras Arnoldas Pranckevičius dalyvavo Koimbroje (Portugalija) vykusioje neformalioje Europos Sąjungos (ES) Bendrųjų reikalų taryboje (BRT), kuri buvo skirta ES ateities klausimams. Tarybos metu įvyko pirmasis ES ateities ministrų susitikimas, taip pat buvo aptartas nuo ES nutolusių salų-regionų potencialo panaudojimas.

Daugiašaliai santykiai »
DSC_8104.jpg

Balandžio 20 dieną užsienio reikalų viceministras Arnoldas Pranckevičius dalyvavo Europos Sąjungos (ES) Bendrųjų reikalų tarybos (BRT) ministrų vaizdo konferencijoje, kurioje aptartas ES koordinuotas atsakas į COVID-19 pandemiją, ES – Jungtinės Karalystės (JK) santykiai, teisinės valstybės situacija ES, Konferencija dėl Europos ateities ir ES plėtros klausimas.

Daugiašaliai santykiai » Ministerijos naujienos » Europos Sąjunga »
DSC_4801.jpg

Kovo 23 dieną užsienio reikalų viceministras Arnoldas Pranckevičius dalyvavo Europos Sąjungos (ES) Bendrųjų reikalų tarybos (BRT) ministrų vaizdo konferencijoje, kurioje vyko pasiruošimas kovo 25–26 dienomis vyksiančiam Europos Vadovų Tarybos (EVT) nuotoliniam susitikimui. Susitikimo metu aptartas ES koordinuotas atsakas į COVID-19 pandemiją, ES skaitmeninės ir vidaus rinkos bei pramonės modernizavimas, ES išorės klausimai, taip pat Europos semestras ir konferencija dėl Europos ateities.

Daugiašaliai santykiai »