Darbo laikas

Sukurta 2014.04.18 / Atnaujinta 2017.05.18 10:28

Dėmesio!!! Informuojame, kad LR generaliniame konsulate Niujorke yra privaloma registracija konsulinėms paslaugoms. Prašome registruotis puslapyje:

https://konsreg.urm.lt/visit/register/us3

Iš anksto dėkojame!

Lankytojų aptarnavimo laikas LR generaliniame konsulate Niujorke:

pirmadieniais 9.00-12.00 ir 13.00-16.00

antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais 9.00-12.00

Penktadieniais, nedarbo, Lietuvos Respublikos valstybinių švenčių dienomis, ir JAV nepriklausomybės dieną (liepos 4 d.) lankytojai nepriimami.

Prašome susisiekti el. paštu [email protected] arba telefonu +1 212 354 7840 ir pateikti vardą, pavardę, ir planuojamą apsilankymo datą,  jei kartu su konsulinių paslaugų pageidaujančiais asmenimis,  dar atvyks ir kiti, juos lydintys asmenys.

SVARBU:

Konsulinė apygarda: Delaveras, Džordžija, Florida, Konektikutas, Masačusetsas, Meinas, Naujasis Džersis, Naujasis Hampšyras, Niujorkas, Pensilvanija, Rod Ailandas ir Vermontas.

Kentukio,  Merilando, Pietų Karolinos,  Šiaurės Karolinos, Tenesio, Virdžinijos, Vakarų Virdžinijos valstijų ir Vašingtono miesto gyventojai dėl konsulinių paslaugų turėtų kreiptis į Lietuvos Respublikos ambasadą Vašingtone. Kalifornijos, Oregono, Vašingtono valstijos, Arizonos, Jutos, Nevados, Aliaskos, Havajų gyventojai dėl konsulinių paslaugų turėtų kreiptis į Lietuvos Respublikos generalinį konsulatą Los Andžele. Kitų valstijų gyventojai turėtų kreiptis į Lietuvos Respublikos generalinį konsulatą Čikagoje.

DĖMESIO:

Po darbo valandų, taip pat švenčių ir poilsio dienomis, nelaimingų atsitikimų ar kitais neatidėliotinais atvejais skambinti į Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministeriją telefonu +370 5 236 2444.

Nacionalinės šventės

Sausio 1 d. Naujieji metai
Vasario 16 d. Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Kovo 11 d. Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena
Pirmasis sekmadienis ir pirmadienis po pirmos pilnaties po pavasario lygiadienio Velykos
Gegužės 1 d. Tarptautinė darbo diena
Birželio 24 d. Rasos (Joninių) diena
Liepos 6 d. Valstybės (Karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena
Rugpjūčio 15 d. Žolinė (Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų diena)
Lapkričio 1 d. Visų Šventųjų diena
Gruodžio 24 d. Kūčios
Gruodžio 25-26 d. Kalėdos

Naujienlaiškio prenumerata