Konsulinės misijos

Sukurta 2014.04.18 / Atnaujinta 2017.09.28 08:54

Konsulinės misijos metu bus priimami Lietuvos Respublikos piliečių prašymai dėl pasų keitimo ir išdavimo, užsienyje registruotų civilinės būklės aktų (santuokos, ištuokos, gimimo) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje ir dėl gyvenamosios vietos deklaravimo, bus išduodamos pažymos, patvirtinančios, kad asmuo yra gyvas ir yra tam tikroje vietovėje (pažymos „Sodrai“). Taip pat bus priimami prašymai dėl Lietuvos Respublikos pilietybės.

Prašome užsiregistruoti dėl konsulinių paslaugų el. paštu [email protected] , kilus klausimams skambinti į Lietuvos generalinį konsulatą Niujorke tel. + 1 212 354 7840.

Registruojantis prašome pateikti šią informaciją:

  • Vardas ir pavardė - tiksliai kaip LR pase + nauja pavardė, jei skirtinga nei LR pase (parašykite visus šeimos narius, kuriems reikia konsulinių paslaugų);
  • Asmens kodas (arba tiksli gimimo data, jei žmogus dar neturi suteikto asmens kodo);
  • Kontaktinė informacija (telefono nr., elektroninio pašto adresas);
  • Dėl kokių konsulinių paslaugų norima kreiptis;
  • Pageidaujama priėmimo diena ir laikas.

Labai prašome visus ruošiantis priėmimui perskaityti rekomendacijas:

  • Labai atidžiai perskaitykite Generalinio konsulato tinklapyje informaciją apie dokumentų teikimo tvarką;
  • Iškilus konkretiems klausimams, rašykite mums e. paštu [email protected];
  • Atsispausdinkite ir užpildykite visas anketas ir prašymus (išskyrus prašymą dėl paso) dar prieš susitinkant su konsuliniais pareigūnais;
  • Turėkite visų teikiamų dokumentų kopijas (pvz. keičiant pasą - paso puslapio su nuotrauka kopiją), pasui keisti turėkite 2 nuotraukas (tinka toks pat formatas kaip JAV pasui, tik jei žmogus šypsosi- negali matytis dantys);
  • Konsulinis mokestis turi būti sumokėtas grynaisiais pinigais (pageidautina turėti be grąžos). Konsulinio mokesčio tarifus už paslaugas rasite šiame puslapyje:

https://ny.mfa.lt/niujorkas/lt/konsuline-informacija/kita-konsuline-informacija/konsulinio-mokescio-tarifai

Atkreipiame dėmesį, kad konsulinio mokesčio tarifai yra perskaičiuojami kiekvieno mėnesio pirmą dieną, pagal tuometinį Euro ir JAV dolerio kursą.

   

ŠIAURINIS NUJORKAS

Ročesteris, NY (I ketvirtis) – misija įvyko 2017 m. kovo 11 dieną.

MASAČUSETSAS

Bostonas, MA (II ketvirtis) – misija įvyko 2017 m. birželio 3 dieną.

FLORIDA

Konsulinės paslaugos misijos metu 2017 m. lapkričio 10 – 11 dienomis bus teikiamos Lietuvių klube, adresu 4880 46th Avenue North, St. Petersburg, Florida, 33714.

DŽORDŽIJA

Konsulinės misijos į Atlantą metu, 2017 m. lapkričio 12 dieną, konsulinės paslaugos bus teikiamos Lietuvos Respublikos garbės konsulate Atlantoje, adresu 1202 Lexham Dr., Marietta, Džordžija, 30068.

KALIFORNIJA

2015 m. įsteigtas naujas Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Los Andželo mieste, kuris atlieka visas konsulines funkcijas, todėl Generalinis konsulatas Niujorke misijų į Kaliforniją daugiau nevykdo. Lietuvos Respublikos generalinio konsulato Los Andžele internetinė svetainė: http://la.mfa.lt

Naujienlaiškio prenumerata