Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Floridoje ir Atlantoje 2018 m. lapkričio 29 – gruodžio 2 dienomis bus atliekami konsuliniai veiksmai

Sukurta 2018.10.10 / Atnaujinta 2018.11.09 18:54
   Floridoje ir Atlantoje 2018 m. lapkričio 29 – gruodžio 2 dienomis bus atliekami konsuliniai veiksmai
   Floridoje ir Atlantoje 2018 m. lapkričio 29 – gruodžio 2 dienomis bus atliekami konsuliniai veiksmai

   2018 m. lapkričio 29, 30 ir gruodžio 1 dienomis (ketvirtadienį ir penktadienį – pilną dieną, o šeštadienį - iki pietų) Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Niujorke rengia konsulinių pareigūnų išvykstamąją misiją St. Petersburge (Floridos Valstija, JAV), o gruodžio 2 dieną (sekmadienį) – Atlantoje (Džordžijos Valstija, JAV).

   DĖMESIO!!! Informuojame, kad konsulinėje misijoje į Floridą (St Petersburg) ir Džiordžiją (Atlantą) nebėra laisvų vietų - konsulinė misija yra pilnai užpildyta. Registracija konsulinei misijai baigta.

   Floridoje aptarnavimas vyks Lietuvių klube, adresu 4880 46th Avenue North, St. Petersburg, Florida, 33714. Atlantoje aptarnavimas vyks Lietuvos Respublikos garbės konsulate Atlantoje, adresu 1202 Lexham Dr., Marietta, Džordžija, 30068.

   Konsulinės misijos metu bus priimami Lietuvos Respublikos piliečių prašymai dėl pasų keitimo ir išdavimo, užsienyje registruotų civilinės būklės aktų (santuokos, ištuokos, gimimo) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje ir dėl gyvenamosios vietos deklaravimo, bus išduodamos pažymos, patvirtinančios, kad asmuo yra gyvas ir yra tam tikroje vietovėje (pažymos „Sodrai“). Taip pat bus priimami prašymai dėl Lietuvos Respublikos pilietybės.

   Prašome užsiregistruoti dėl konsulinių paslaugų el. paštu [email protected] , o kilus klausimams skambinti į Lietuvos generalinį konsulatą Niujorke tel. + 1 212 354 7840.

   Registracijai reikalingi šie duomenys:

   1) Vardas ir pavardė - tiksliai kaip LR pase + nauja pavardė, jei skirtinga nei LR pase (parašykite visus šeimos narius, kuriems reikia konsulinių paslaugų);

   2) Asmens kodas (arba tiksli gimimo data, jei žmogus dar neturi suteikto asmens kodo);

   3) Kontaktinė informacija (telefono nr., elektroninio pašto adresas);

   4) Dėl kokių konsulinių paslaugų norima kreiptis;

   5) Pageidaujama priėmimo diena ir laikas.

    

   Naujienlaiškio prenumerata