Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Rodyti nuo iki
Archyvas »
Geguzes 12.jpg

Gegužės 12 d. vyksiančiuose Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose bei referendumuose dėl pilietybės išsaugojimo ir Lietuvos Respublikos Seimo narių skaičiaus mažinimo Delavero, Džordžijos, Floridos, Konektikuto, Masačusetso, Meino, Naujojo Džersio, Naujojo Hampšyro, Niujorko, Pensilvanijos, Rod Ailando ir Vermonto valstijose gyvenantys ar laikinai esantys paštu nebalsavę Lietuvos Respublikos piliečiai gali balsuoti atvykę į Lietuvos Respublikos generalinį konsulatą Niujorke gegužės 9 d., gegužės 10 d., gegužės 12 dienomis.

Konsulinės naujienos » Lietuviai JAV »
Geguzes 6.jpg

Kviečiame Lietuvos Respublikos piliečius, gyvenančius JAV Delavero, Džordžijos, Floridos, Konektikuto, Masačusetso, Meino, Naujajio Džersio, Naujajo Hampšyro, Niujorko, Pensilvanijos, Rod Ailando ir Vermonto valstijose registruotis ir dalyvauti gegužės mėnesį vyksiančiuose rinkimuose ir referendumuose.

Konsulinės naujienos » Lietuviai JAV » Istorinė, kultūros diplomatija »
FB_Cover_Klaustukas.jpg

Apie gegužę vyksiantį referendumą dėl pilietybės išsaugojimo žino 80 proc. šalies gyventojų. Tai parodė atlikta gyventojų nuomonės apklausa. Neabejojama ir referendumo reikšme – suprasdami jo svarbą, dalyvauti referendume apsisprendę du trečdaliai (65 proc.) apklaustųjų.

Užsienio politika ir diplomatija » Konsulinės naujienos » Lietuviai JAV » Istorinė, kultūros diplomatija »
01_St_Pete_FL.jpg

2018 m. lapkričio 29, 30 ir gruodžio 1 dienomis (ketvirtadienį ir penktadienį – pilną dieną, o šeštadienį - iki pietų) Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Niujorke rengia konsulinių pareigūnų išvykstamąją misiją St. Petersburge (Floridos Valstija, JAV), o gruodžio 2 dieną (sekmadienį) – Atlantoje (Džordžijos Valstija, JAV).

DĖMESIO!!! Informuojame, kad konsulinėje misijoje į Floridą (St Petersburg) ir Džiordžiją (Atlantą) nebėra laisvų vietų - konsulinė misija yra pilnai užpildyta. Registracija konsulinei misijai baigta.

Konsulinės naujienos » Lietuviai JAV »

Primename, kad JAV gyvenantys ir Lietuvoje pensiją gaunantys asmenys kasmet iki metų pabaigos „Sodros“ Užsienio išmokų tarnybai turi pateikti po spalio 1 d. išduotą notarinį liudijimą, kad asmuo yra gyvas ir yra tam tikroje vietoje (konsulinis mokestis – $35 USD). Laiku nepateikus minėto dokumento, pensijos mokėjimas nuo kiekvienų metų sausio 1 d. bus stabdomas.

Taip pat informuojame apie atsiradusią naujovę Lietuvos Respublikos piliečiams LR diplomatinei atstovybei ar konsulinei įstaigai jo parašo tvirtinimui teikti „Pareiškimą, kad asmuo yra gyvas ir yra tam tikroje vietovėje“. Šiame pareiškime konsulinis pareigūnas galės patvirtinti piliečio parašą, atlikdamas notarinį veiksmą „parašo dokumentuose tikrumo paliudijimas“ (konsulinis mokestis – $12 USD).

Konsulinės naujienos » Lietuviai JAV »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata