Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

STAŽUOČIŲ, PRAKTIKOS IR PAŽINTINIŲ PROGRAMŲ LIETUVOJE DUOMENŲ BAZĖ LIETUVOS DIASPOROS JAUNIMUI

Sukurta 2023.01.06 / Atnaujinta 2023.01.06 23:43
  STAŽUOČIŲ, PRAKTIKOS IR PAŽINTINIŲ PROGRAMŲ LIETUVOJE DUOMENŲ BAZĖ LIETUVOS DIASPOROS JAUNIMUI

  Užsienio reikalų ministerijos interneto svetainės naujoje skiltyje „Diasporos jaunimui“ nuo šiol galima rasti jauniesiems Lietuvos diasporos atstovams skirtą stažuočių, praktikos ir pažintinių programų Lietuvoje duomenų bazę.

  Net 58 Lietuvos institucijos, įstaigos ir organizacijos savo duris atveria užsienyje gyvenančiam lietuvių jaunimui, – siūloma per 140 tobulinimosi įvairiose profesinėse srityse galimybių!

  Užsienio reikalų ministerijos interneto svetainės naujoje skiltyje „Diasporos jaunimui

  Informaciją apie diasporos jaunimui Lietuvoje siūlomas stažuotes, praktiką, pažintines programas ir kitas profesinio tobulinimo galimybes, paramą studijoms parengė Užsienio reikalų ministerijos Globalios Lietuvos departamentas, bendradarbiaudamas su kitomis Lietuvos institucijomis ir organizacijomis.

  Kviečiame jaunuosius Lietuvos diasporos atstovus iš viso pasaulio rinktis siūlomas veiklas ir pasinaudoti jų teikiamomis galimybėmis! Atvykę į Lietuvą studijuoti, stažuoti, atlikti praktiką ar dalyvauti pažintinėse programose ne tik praturtinsite savo būsimos ar esamos profesijos ir lietuvių kalbos žinias, bet ir turėsite galimybę geriau pažinti modernią ir atvirą Lietuvą, sustiprinti savo ryšį su ja, tapti neformaliais Lietuvos ambasadoriais užsienyje ir prisidėti kartu kuriant sugrįžtančią Lietuvą.

  Informacija duomenų bazėje bus nuolat atnaujinama ir pildoma.

  Naujienlaiškio prenumerata

  Captcha