LIETUVOS VALSTYBĖS DIENĄ NIUJORKE SKAMBĖJO "TAUTIŠKA GIESMĖ"
2012 m. Lietuvos Valstybės dieną Niujorko lietuviai šventė tradiciškai giedodami “Tautišką giesmę” Susivienijimo lietuvių Amerikoje kiemelyje Manhetene, taip prisidėdami prie pilietinės iniciatyvos “Tautiška giesmė aplink pasaulį”. Šiemet prie Niujorko lietuvių prisijungė šiame mieste viešintys Seimo narys Liberalų ir Centro sąjungos frakcijos LR Seime seniūnas Andrius Burba bei Vilniaus universiteto dainų iš šokių ansamblio grupė. Šventę rengė Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Niujorke ir JAV Lietuvių bendruomenės Niujorko apygarda. Niujorko lietuviai giedojo "Tautišką giesmę". L. Lukoševičiaus nuotr.

Niujorko lietuviai giedojo "Tautišką giesmę". L. Lukoševičiaus nuotr.